לינקדאין כבר שווה יותר מ- 2 מיליארד דולר

דו"ח חדש שפורסם לאחרונה מצביע על כך שהשויי של לינקדאין (LinkedIn) כבר עבר את רף 2 מיליארד הדולר, בהתבסס על ההשקעות האחרונות שבוצעו על ידי ממשקיעים חיצוניים.

לאחרונה פירסמה בלומברג כי קרן הגידור Tiger Global Management, שילמה 20 מיליון דולר בכדי לרכוש חלק מהבעלות ברשת העסקית הגדולה בעולם – לינקדאין (LinkedIn) . שווי העסקה משקף לחברה ערך של הגבוהה יותר מ -2 מיליארד דולר.

הרכישה שהתבצעה לפי שווי של 21.50 $ למניה היתה עבור אחזקה של אחוז אחד בלבד מהרשת העסקית שבה חברים מעל ל- 80,000,000 איש בעולם (כאשר מחציתם הם מחוץ לארצות הברית)

יש הסוברים שמהלך זה מהווה סימן נוסף לכך שרשת לינקדאין צועדת לקראת הנפקה קרובה בשוק המניות האמריקאי וזאת בשל הנוהג המקובל של קרנות גידור, חברות השקעה פרטיות וחברות קרנות נאמנות לרכוש חלקים מחברות טכנולוגיה לפני שהן מבצעות את שלב ההנפקה לציבור.

לדברי חברת  SharesPost שמהווה מקום מסחר לחברות פרטיות בתחום האינטרנט, לחברת לינקדאין (LinkedIn) יש כיום 105 מיליון מניות, לכן רכישה לפי שער של 21.50 $ למניה מביא את ערך החברה לשווי שוק מוערך של 2.26 מליארד דולר.

שווי זה נחשב לגבוה מאד לחברה שקמה רק לפני מספר שנים אך הוא עדיין נמוך משמעותית מהשווי המוערך של פייסבוק שעומד כיום על כ-34 מליארד דולר .

רוצים לתת למנהלים שלכם את הכלים והסודות לשימוש נכון בלינקדאין בכדי להגיע ללקוחות חדשים, לאתר ספקים בעולם ולשמר את רשת הקשרים העסקיים שלכם?
בואו לקרוא עוד על סדנת לינקדאין למנהלים

LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *