לינקדאין משדרגת את פרופיל החברות

לינקדאין (LinkedIn) השיקו את Company Follow רק לפני כחצי שנה, בסוף אפריל 2010. ההשקה הזאת אפשרה לכל מי שחפץ, לעקוב אחר העדכונים והשינויים שהתרחשו חברה שבחר לעקוב אחריה.

בתוך חצי שנה, יותר מ- 30 מליון חברים בחרו לעקוב אחרי למעלה ממיליון חברות ברשת לינקדאין כאשר האנשים הללו היו בעיקר מחפשי עבודה, עובדים, שותפים, ספקים וכאלה שביקשו לאסוף מודיעין עסקי על החברה.

עתה, לינקדאין משדרגים שוב את יכולות המעקב ואת יכולת החברה לשלוט על הפרופיל שלה.

אז מה השתנה בפרופיל החברה בלינקדאין?

  1. דבר ראשון, לינקדאין שינו את הממשק שהפך לנוח יותר לשימוש והם מאפשרים עתה לארגון גם להוסיף מידע מקצועי שיופיע בפרופיל החברה. במידע הזה יכול לכלול פוסטים מבלוג החברה, משרות, חדשות החברה, וציוצים בטוויטר.

  2. יכולת קלה יותר לעקוב אחר מה שוקרה בחברה ולאתר חברים בדרגה הראשונה והשניה שעובדים שם.
    המידע הזה מראה כיצד החברה צמחה והתפתחה בלינקדאין לאורך הזמן, השינוי בפרופילי העובדים בחברה ואפילו להשוות נתונים אלו לחברות אחרות בתחום.
    מידע זה יכול להיות מאד שימושי עבור מחפשי העבודה שגולשים בלינקדאין.

  3. הוספה של תווית "משרות" בפרופיל החברה שם יכולים מחפשי העבודה למצוא את המשרות הפתוחות בחברה, לקרוא מה עובדי החברה הנוכחיים כותבים עליה והבין טוב יותר האם הם רוצים לעבוד בחברה או לא.


לינקדאין ממשיכה בחידושים שלה בקצב הולך וגובר (יש כאלה שיגידו שהם מתכוננים להנפקה המיוחלת) – מה שהופך אותה לרשת יותר ויותר אטרקטיבית עבור ארגונים הרוצים לקדם את המיתוג הארגונים שלהם ברשת וגם עבור מחפשי עבודה ברשת

להכשרות לארגונים על לינקדאין לחצו כאן

LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *