לינקדאין מוסיפה אפשרויות חדשות לשדרוג הפרופיל שלך

אתר הרשתות החברתיות לינקדאין (LinkedIn) הוסיפה השבוע את היכולת להוסיף חמישה קטעי מידע חדשים לפרופיל האישי.

הפרופיל המשודרג בלינקדאין (Linkedin) יכלול עתה גם את היכולות שלך, מידע על פטנטים, שפות שאתה שולט בהם, תיק עבודות ותעודות והסמכות.

להוספת כל אחד מקטעי המידע, גשו לעמוד הפרופיל שלכם לינקדאין, בחרו ב Edit Profile ושם בחרו ב Add Sections שנמצא ממש סמוך לחלק ה- Summary של הפרופיל.

לאחר לחיצה על הוספת המידע – זה המסך שיפתח בפניכם:

לינקדאין משדרגת פרופיל


1. פרסומים – Publications

חלק זה בלינקדאין מאפשר להוסיף רשימה של מאמרים שפרסמתם במקומות שונים – הכותרת, שם המו"ל, תאריך הפרסום סיכום המאמר ושמות אנשים נוספים שכתבו אותו יחד איתך.

סדנת לינקדאין

2. שפות

סעיף זה ב- Linkedin מאפשר להוסיף את השפות שבהם אתם שולטים יחד עם עדכון של חמש רמות מיומנות ושליטה בשפה.

לינקדאין - חיפוש עבודה רשתות חברתיות

3. מיומנויות

זהו כנראה אזור שרבים יאהבו לעדכן בלינקדאין (אני לפחות עדכנתי אותו מייד…). חלק זה  מאפשר לכם להציג רשימה של מגוון הכישורים שלכם, רמת המיומנות בתחום זה ומספר שנות ניסיון (שלא חייבים למלא).

הכשרת לינקדאין

4. הסמכות

חלק ההסמכות בלינקדאין מאפשר לעדכן את רשימת התעודות שקיבלתם, הסמכות ומהי רמת ההסמכה. וכן הלאה. בחלק זה ניתן לעדכן גם את תאריך ההסמכה.

לימודי לינקדאין Linkedin


5. פטנטים

חלק נוסף שהתווסף על ידי לינקדאין הינו חלק הפטנטים. כאן תוכלו להציג  את רשימת הפטנטים שלכם שאושרו או כאלה שממתינים לאישור הגורמים המתאימים.

בחלק זה ניתן להזין מידע על המדינה בה הוגש הפטנט, מצב תהליך אישור הפטנט, שם הפטנט, נושא, תאריך הגשתו, אנשים נוספים עימם הגשתם את הפטנט ועוד.

Linkedin training Israel

וכמו שרשת לינקדאין (LinkedIn) מציינים – המטרה העיקרית שלהם בהוספת החלקים הללו היא לאפשר לחברים ברשת ליצור פרופיל יחודי שיאגד בתוכו את כל המידע הרלוונטי במקום מרכזי אחד.

לסדנאות לינקדאין לחיפוש עבודה
לסדנאות לינקדאין לארגונים

LinkedIn

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *